Czechowice-Dziedzice - Wydział Komunikacji

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI W CZECHOWICACH DZIEDZICACH. JAK RADZI SOBIE Z PANDEMIĄ?

Wydział komunikacji i transportu powiatu bielskiego mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, niewielkiej miejscowości na południu Polski. Pandemiczna, skomplikowana sytuacja bez dwóch zdań utrudniła funkcjonowanie tego wydziału.

Obecnie, wydział musiał zrezygnować ze stacjonarnego przyjmowania interesantów. Preferowaną formą komunikacji z urzędem jest kontakt poprzez internetową platformę ePUAP. Na korespondencje przed wydziałem komunikacji przygotowaną specjalną skrzynkę, do której składać można komplety dokumentów. 

Zanim wydział został zmuszony do pracy w nowym, zdalnym systemie, postawił na skuteczne, niezawodne rozwiązanie, jakim są bramki dezynfekcyjne. Dlaczego warto? 

BRAMKI DEZYNFEKCYJNE SANGATE. CO SPRAWIA, ŻE SĄ WYJĄTKOWE? 

Wydział komunikacji i transportu, aby przyjmować interesantów, potrzebował sprawnego, wydajnego narzędzia, które zniweluje w urzędzie zagrożenie zarażeniem Covid 19. Pierwszą myślą była dezynfekcja. Jednak czy dezynfekcja samych dłoni wystarcza? 

Maksimum bezpieczeństwa, a zarazem komfortu, pracownikom i interesantom zapewnić mogła zapewnić jedynie bramka dezynfekcyjna Sangate. To narzędzie, po które sięgają liczne szpitale, przedsiębiorstwa, urzędy. Na bramki stawiają również organizatorzy targów i konferencji. 

Atuty bramek, na które warto zwrócić uwagę: 

  • Wysoka przepustowość. W trakcie godziny w bramce zdezynfekować może się nawet 500 osób! 
  • Ekonomiczność i wydajność. Płyn, zamontowany w bramce, wystarcza na naprawdę długo. 
  • Eliminacja również innych wirusów i bakterii.
Przewiń do góry