Bramki odkażające

to automatyczne, bezobsługowe urządzenia dezynfekujące o estetycznym wyglądzie

Slide 1
Slide 2
previous arrow
next arrow
bramki odkażające

JAK DZIAŁAJĄ BRAMKI ODKAŻAJĄCE

Bramka odkażająca SANGATE skonstruowana jest z ramy aluminiowej oraz poliwęglanowych ścian. Na dolnej części znajduje się mata, która umożliwia dezynfekcję obuwia. Urządzenie posiada dysze, które połączone są przewodami hydraulicznymi. Ciśnienie w instalacji tworzy pompa pobierająca płyn do dezynfekcji   z 30-litrowego zbiornika.
Dysze generują mgiełkę, która nie pozostawia śladu na zdezynfekowanej osobie przebywającej w bramce. Dezynfekcja uruchamiana jest za pomocą czujnika ruchu i trwa 3,5 sekundy.

tunel do dezynfekcji
śluza do dezynfekcji
kabina do dezynfekcji
komora antybakteryjna
śluza do dezynfekcji
kabina do dezynfekcji

Samodzielny montaż w 15 minut

bramki odkażające
strzałka
jak złożyć bramkę do dezynfekcji
strzałka
gotowa bramka biobójcza

Prosta konstrukcja bramki, film montażowy dostępny na YouTube oraz przejrzysta i intuicyjna instrukcja umożliwiają samodzielny montaż bramki w zaledwie 15 minut. Zapraszamy do kontaktu, bądź odwiedzenia nas na Facebook Sangate.

Bramki odkażające to urządzenia, które na rynku pojawiły się przed paroma laty, ale stały się bardzo znane dopiero w czasach, gdy panuje COVID-19. Pozwalają utrzymać reżim sanitarny m.in. w sklepach, urzędach, biurach, szkołach, szpitalach, bankach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Bramki te powinny zostać zamontowane przede wszystkim w miejscach o ograniczonej powierzchni, w jakich pokazują się skupiska ludzi. Tam bowiem występuje największe ryzyko zakażenia wirusami.

Urządzenie tego rodzaju jest wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Jest ponadto łatwe w obsłudze. Gdy skończy się płyn dezynfekcyjny, wystarczy wyjąć pusty pojemnik i napełnić ponownie lub wymienić na nowy. Ta czynność z reguły zajmuje kilkanaście sekund.

SPECYFIKACJA

ModelAluLight
Wymiar930 x 930 x 2150 mm
Waga45 kg
Kolor ramyRAL 9006
Materiał ramyAluminium
Materiał ścianekPoliwęglan 2mm
Kolor ścianekBiały mleczny
Moc pompy48 W
Ciśnienie instalacji8 – 12 Bar
WłącznikCzujnik ruchu / Włącznik dotykowy
Pojemność kanistra30 litrów (1500 cykli)
Źródło prądu230V
W zestawiePodstawa, zadaszenie, dwie ścianki boczne, miska odpływowa, mata dezynfekcyjna, 4 przykręcane, regulowane nóżki, zbiornik na płyn 30lt, zestaw płynów Sangate Blue + Sangate Red
Czas dezynfekcji3,5 sekundy
Rodzaj płynuSangate Blue + Sangate Red – koncentraty do rozcieńczenia z wodą zgodnie z instrukcją
Zużycie płynu20 ml/osobę
Jednostkowy koszt dezynfekcji0,01 PLN

Przewiń do góry