Biuro dewelopera w Warszawie

ZAINWESTUJ W KABINĘ DEKONTAMINACYJNĄ I CZUJ SIĘ BEZPIECZNIE 

Niemalże każdy szczebel biznesu i życia codziennego został poddany licznym zakazom i obostrzeniom, które niewątpliwie utrudniają codzienne funkcjonowanie. W pandemicznej rzeczywistości przedsiębiorcy zostali niezaprzeczalnie pokrzywdzeni. Funkcjonowanie wielu firm zostało zatrzymane na długie tygodnie, co niejedną firmę doprowadziło do bankructwa. Kiedy lockdown dobiegł końca, a większość przedsiębiorstw mogła wznowić swoją pracę stacjonarnie, szefowie i zarządcy zostali postawieni ponownie przed szeregiem wyzwań. Zalecenia służby zdrowia wskazywały co prawda na to, w jaki sposób należy postępować, jednak wybór odpowiednich, skutecznych narzędzi do ograniczenia ryzyka powstania ogniska koronawirusa, a także zapewnienia swoim pracownikom komfortu pracy, stanowił nie lada wyzwanie, wszyscy starali się podołać. Wielu przedsiębiorców nie wzięło pod uwagę konieczności zapewnienia nowych zabezpieczeń w środowisku pracy. Warto jednak wyróżnić firmy, które z kolei świetnie dały sobie radę w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Co zapewniło im sukces? Jako przyczynę ich powodzenia należy wskazać, między innymi, stawianie na sprawdzone, polecane, fachowe i wysokojakościowe rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań, któremu zdecydowanie można zaufać, są bramki do dezynfekcji Sangate. To właśnie na nie postawił pewien deweloper, o którym dziś będzie mowa. 

Deweloper, którego biuro mieści się w Warszawie, musiał wybrać najlepsze z możliwych rozwiązanie, minimalizujące ryzyko zakażenia wirusem Covid 19. Postanowił zdecydować się na bramki dezynfekcyjne Sangate — możemy mieć pewność, że nie pożałował tej decyzji! Korzystając z kabin dekontaminacyjnych zapewnił sobie i swoim pracownikom pełne bezpieczeństwo, tak trudne do uzyskania w dzisiejszych czasach. 

MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE 

Inwestując w bramki dezynfekcyjne, deweloper z Warszawy znacząco zminimalizował ryzyko powstania ogniska wirusa Covid 19 na terenie jego biura. Bramki są niezawodnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Pracownicy bądź interesanci, przekraczając bramkę, zostają oczyszczeni z bakterii, wirusów i grzybów. Płyn, zamieszczony w bramce, wystarcza aż na około 1500 dezynfekcji.  Dzięki temu zakupowi, ryzyko że firmę dotknie masowa kwarantanna wśród pracowników stało się niewielkie. Dezynfekcja w bramce przebiega niezwykle szybko i sprawnie. Przepustowość bramki jest wysoka (około 500 osób na godzinę). 

 

Bramki dezynfekcyjne Sangate stanowią kluczowy element Zintegrowanego Systemu Zapobiegania Covid 19. Bezpieczeństwo obiektu, wyposażonego w bramki, staje się zdumiewająco wysokie.

Przewiń do góry