Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada

MINIMALIZACJA RYZYKA STAJE SIĘ MOŻLIWA

Covid 19 okazał się dla nas wszystkich bezlitosny — nie ominął nikogo. Nikt nie mógł, chociażby w niewielkim stopniu, przewidywać zbliżającej się pandemii i w związku z tym przedsięwziąć odpowiednie środki, aby się na nią przygotować. Nikt nie był gotowy na nową rzeczywistość, przepełnioną maseczkami, przyłbicami, dystansem społecznym i płynami dezynfekcyjnymi. Czuliśmy się wszyscy, bez wyjątku, bezradni. Po krótkim jednak czasie, mogliśmy znów na własne oczy przekonać się, że istotnie potrzeba jest matką wynalazku. Na rynku zaczęły systematycznie pojawiać się, lepsze czy gorsze, rozwiązania, mające na celu ułatwienie funkcjonowania w nowej rzeczywistości. Możemy wyróżnić ośrodki, które nadzwyczaj dobrze wybrnęły z natłoku nowych produktów i ofert, wykazując się tym samym trzeźwością umysłu i wybierając najlepsze z możliwych, sprawdzone i fachowe propozycje. Centrum konferencyjno-rekreacyjne Promenada możemy spokojnie zaliczyć właśnie do tych miejsc, które zdolne były zapewnić komfort i bezpieczeństwo swoim klientom. 

Organizując spotkanie branży eventowej – jednego z środowisk, które najbardziej odczuły niszczycielską siłę koronawirusa i jego letalny wpływ na biznes, organizator zapewnił uczestnikom urządzenie do dezynfekcji SANGATE. Obiekt udowodnił, że nie ma konieczności zamrażania branży eventowej. Alternatywą dla lock-downu biznesu konferencyjnego jest umiejętne organizowanie wydarzeń poprzez zapewnienie adekwatnych środków zapobiegawczych. Mamy nadzieję że to dobry przykład dla innych obiektów i sygnał dla decydentów, że branża konferencyjna może funkcjonować.

Ośrodek konferencyjno-rekreacyjny Promenada posiada bogatą ofertę dla rodzin, firm, a także dla tych, którzy poszukują sportowych wrażeń. Ośrodek mieści się w niewielkim, klimatycznym i malowniczym miasteczku, jakim jest Białobrzeg. Ośrodek konferencyjno-rekreacyjny Promenada otoczony jest bogatą roślinnością i widokami, które w pamięci pozostają na wiele lat. Oprócz licznych atrakcji, jakie ośrodek zapewnia swoim gościom, w nowej rzeczywistości znakomicie potrafił zapewnić im również możliwie największe bezpieczeństwo. Zarząd Promenady, na wzór innych przedsiębiorców, hotelarzy, sprzedawców, szefów i zarządców, postanowił maksymalnie zminimalizować ryzyko powstania ogniska Covid 19 z pomocą tunelu do dezynfekcji Sangate. Fachowe, profesjonalne, skuteczne i ekonomiczne — tak niejednokrotnie zostały określone kabiny dezynfekcyjne przez licznych nabywców oraz najemców. Ośrodek Promenada niezaprzeczalnie podjął decyzję najkorzystniejsza z możliwych. 

CO WYRÓŻNIA TUNELE DEZYNFEKCYJNE? 

Tunele dezynfekcyjne są rozwiązaniem, które stanowi kluczowy element Zintegrowanego Systemu Zapobiegania Covid 19. Niwelują możliwość rozprzestrzeniania się nie tylko Covid19, ale także innych wirusów, bakterii i grzybów. Kabiny są na dodatek niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Zamontowany w nich płyn wystarcza na około 1500 dezynfekcji. Posiadają wysoką przepustowość, a sama dezynfekcja przebiega niezwykle szybko i skutecznie. 

W trosce o bezpieczeństwo nasze i innych, warto, a może nawet należy, zainwestować w kabiny dezynfekcyjne — najskuteczniejszą metodę eliminowania zagrożenia zarażeniem Covid 19.

Przewiń do góry