Dolnośląskie Centrum Onkologii

Dolnośląskie Centrum Onkologii to jedna z tych placówek, dla których odpowiednia, dobrze przemyślana i skuteczna ochrona przed powstaniem ogniska Covid 19 jest szczególnie ważna. Pacjenci, którzy walczą z nowotworem, niejednokrotnie są wyczerpani, nie tylko bolesnymi objawami, ale także terapią. Zarażenie koronawirusem mogłoby mieć dla nich opłakane skutki i ostatecznie przesądzać o ich losie. W obecnej sytuacji pacjenci ze swoimi koordynatorami leczenia kontaktują się przede wszystkim mejlowo bądź telefonicznie. 

Placówka, mieszcząca się w jednym z piękniejszych miast Polski — Wrocławiu, musiała dobrać narzędzie, które znakomicie dopełni Zintegrowany System Zapobiegania Covid 19 i zminimalizuje ryzyko powstania ogniska koronawirusa. Właśnie dlatego zarząd centrum wybrał bramki dekontaminacyjne

BRAMKI DEKONTAMINACYJNE. DLACZEGO SĄ ŚWIETNYM WYBOREM? 

Bramki dekontaminacyjne zostały docenione przez spore grono zadowolonych nabywców. Obecnie ich popularność coraz bardziej rośnie. Zadaniem bramek dekontaminacyjnych jest usuwanie koronawirusa z ubrań i obuwia. Dezynfekcja trwa jedynie kilka sekund. Mgiełka, o oryginalnej formule, skutecznie usuwa wirusy, bakterie, grzyby, pleśń. Płyn nie pozostawia śladu zarówno na ubraniach, jak i obuwiu. 

Bramki dekontaminacyjne są również nadzwyczaj ekonomicznym rozwiązaniem, dzięki zaskakującej wydajności płynu (wystarcza na około 1500 użyć!). Dobrze opracowana konstrukcja bramki nadaje jej mobilności.

Przewiń do góry