Dom Pomocy Społecznej w Radzyminie

Dom Pomocy Społecznej, mieszczący się w Radzyminie, jest jedną z placówek, dla których pandemia koronawirusa, była (i jest w dalszym ciągu) szczególnie dotkliwą przeszkodą w normalnym, sprawnym i bezpiecznym funkcjonowaniu. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w sporej części mieszczą się w grupie ryzyka. W trosce nie tylko o mieszkańców, ale również personel, wolontariuszy, ośrodek musiał szybko podjąć trafną decyzję — wybrać środki bezpieczeństwa, które zostaną zastosowane w placówce. 

Obecnie, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, zarząd domu musiał tymczasowo odwołać odwiedziny rodzin, bliskich. Środki zapobiegawcze, wprowadzone w placówce, mają uchronić seniorów od zakażenia wirusem Covid 19. Na co jeszcze postawił Dom Pomocy Społecznej w Radzyminie? 

BRAMKI DEZYNFEKUJĄCE SANGATE. DLACZEGO SĄ WYJĄTKOWE? 

Dom Pomocy Społecznej w Radzyminie jest wyposażony w niezawodne bramki dezynfekujące Sangate. Pozwalają one na skuteczne usunięcie wirusów, grzybów, bakterii z ubrań i obuwia. Dzięki temu placówka może uniknąć powstania na jej terenie ogniska koronawirusa (które dla licznych, starszych mieszkańców miałoby opłakane skutki). 

Ten polski, innowacyjny produkt został wyposażony w oryginalną mgiełkę o właściwościach antyseptycznych. Aluminiowa, doskonale zaprojektowana konstrukcja bramki wyróżnia się mobilnością. 

Osoby, które zdecydowały się na inwestycje w bramki, podkreślają również fakt, że zamontowany płyn wystarcza na naprawdę długo (około 1500 użyć).

Przewiń do góry