Dom Pomocy Społecznej w Zielonce

Dom Pomocy Społecznej w Zielonce, jak większość tego typu placówek, musiał do odwołania zrezygnować z przeprowadzania odwiedzin bliskich, a także wprowadzić szereg obostrzeń i rygorów sanitarnych, aby uniknąć powstania ogniska koronawirusa na terenie ośrodka. 

Zielonka to miejscowość, którą turyści odwiedzają, aby obcować z przyrodą, chociażby w rezerwacie przyrody. Dom Pomocy Społecznej działa tam już od 1902 roku. Jak można się domyślać, pandemia koronawirusa nie jest pierwszym wyzwaniem, z jakim musi zmierzyć się z placówka. Zarząd ośrodka, mimo wszechobecnego zamieszania, związanego z wirusem Covid 19, nie stracił rozsądku. Znalazł właściwy, skuteczny środek, który pozwala zadbać o życie i zdrowie seniorów, zamieszkujących placówkę. 

ŚLUZY DEZYNFEKUJĄCE SANGATE

Śluzy dezynfekujące Sangate już jakiś czas temu trafiły do Domu Pomocy Społecznej w Zielonce. Znakomicie wywiązują się ze swojego zadania! Przede wszystkim chronią mieszkańców i personel od zakażenia się koronawirusem. Stanowią nieodłączny element Zintegrowanego Systemu Zapobiegania Covid-19. 

Co jeszcze wyróżnia śluzy dezynfekujące?

  • Nietypowa formuła płynu antyseptycznego w postaci mgiełki. Płyn skutecznie eliminuje wirusy, grzyby, bakterie w przeciągu zaledwie kilku sekund. 
  • Ekonomiczność. Płyn, w który zostały wyposażone śluzy, jest nadzwyczaj wydajny. Wystarcza na około 1500 użyć. 
  • Są na rynku coraz popularniejszym rozwiązaniem. Sięgają po nie zarządcy, dyrektorzy, właściciele hoteli, lotnisk, restauracji czy centr handlowych.
Przewiń do góry