MOPS - Ruda Śląska

MOPS W RUDZIE ŚLĄSKIEJ. JAK WALCZY Z WIRUSEM? 

MOPS w Rudzie Śląskiej od lat jest wsparciem dla najbardziej potrzebujących. Ludzie starsi, niepełnosprawni, rodziny wielodzietne są objęte programami, realizowanymi przez wspomniany ośrodek. Pandemia wpłynęła na skuteczność funkcjonowania placówki. Zarząd musiał rozważyć, jak zapobiec powstaniu ogniska Covid 19 w placówce. Bezpieczeństwo personelu i osób składających wnioski szczególnie w tej nowej, skomplikowanej sytuacji, stało się pierwszorzędne. 

Aktualnie na stronie Internetowej placówki MOPS przygotowano specjalną zakładkę, na której w prosty sposób składać można wnioski. Taka forma komunikacji w trudnym, stawiającym liczne wyzwania, czasie pandemii jest nadzwyczaj wskazana. Jak jednak można się z łatwością domyślić, nie każdą sprawę można rozwiązać w sposób zdalny — bezpośredni kontakt niekiedy jest niezastąpiony. Właśnie ze względu na takie sytuacje placówka MOPS w Rudzie Śląskiej postanowiła wyposażyć się w kabiny dekontaminacyjne

KABINA DEKONTAMINACYJNA SANGATE. WYBÓR, KTÓREGO NIE POŻAŁUJESZ.

Kabiny dekontaminacyjne — właśnie na nie postawił oddział MOPS w Rudzie Śląskiej. Bramki są bezpieczne, automatyczne, bezobsługowe, co bez dwóch zdań należy do ich największych zalet. Bezlitośnie zabijają nie tylko koronawirusa, ale także inne grzyby i bakterie. Placówka w Rudzie Śląskiej doceniła również ekonomiczność i wydajność bramek. 

Kto jeszcze zdecydował się na kabiny dekontaminacyjne Sangate? 

  • Liczni przedsiębiorcy 
  • Organizatorzy targów, konferencji 
  • Szpitale
  • Centra handlowe 
Przewiń do góry