Ośrodek Łańsk

BRAMKA DEZYNFEKCYJNA — EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE W PANDEMICZNEJ
RZECZYWISTOŚCI

Pandemia Covid 19 dotknęła nas wszystkich. Szczególnie przedsiębiorcy odczuli jej skutki na własnej skórze. Obostrzenia, zakazy, a często bankructwa niewielkich firm stały się standardem w dzisiejszych niezaprzeczalnie trudnych czasach, z którymi przyszło się nam mierzyć. Również dla hotelarzy pandemia jest okresem niewątpliwie skomplikowanym, na który, zwłaszcza na samym początku, nikt nie był przygotowany. Kierownictwo hoteli i ośrodków stanąć musiało przed niełatwym do rozwikłania zagadnieniem — na jakie rozwiązania postawić, aby zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo? Przedstawimy Wam dziś Ośrodek Wypoczynkowy Łańsk, który w pandemicznej rzeczywistości odnalazł się doskonale, stawiając na sprawdzone i preferowane przez specjalistów rozwiązania.

Ośrodek Łańsk mieści się w zdecydowanie malowniczej i niepowtarzalnej scenerii, nieopodal jeziora Łańsk, największego w Warmii. Ośrodek, pomimo wszystkich utrudnień związanych z Covid 19, potrafił zapewnić uczestnikom konferencji nie tylko niezapomniane chwile w zapierającym dech w piersiach otoczeniu, ale także bezpieczeństwo, o które tak trudno w obecnej sytuacji. Warto się w takim razie zastanowić — jakie działania podjęło kierownictwo Ośrodka Łańsk, by sprostać obostrzeniom? Jedną z decyzji, podjętą przez właścicieli Ośrodka, było umiejscowienie w hallu kabiny dezynfekcyjnej Sangate. Możemy mieć stuprocentową pewność, że właściciele nie pożałowali swojej decyzji!

CO ZAPEWNIA WYJĄTKOWOŚĆ KABINIE DEZYNFEKCYJNEJ SANGATE?

Bramki dezynfekcyjne są świetnym wyborem, ekonomicznym i zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo. Aby sprostać obostrzeniu dezynfekcji osób wchodzących i wychodzących z terenu pensjonatu, wielu hotelarzy zainwestowały w bramki dezynfekcyjne, w tym Ośrodek Łańsk. Dezynfekcja w kabinie trwa jedyne trzy i pół sekundy, co w ciągu godziny pozwala na dezynfekcję pięciuset osób (!). Warto pokreślić również, że dopiero po tysiącu pięćset dezynfekcjach płyn należy uzupełnić. Bramki spotkały się z przychylnością nie tylko hoteli, ale także placówek oświatowych, lotnisk, stacji kolej, metra, ośrodków publicznych, domu seniorów, szpitali czy centr handlowych. Kierownictwo Ośrodka Łańsk i inni zadowoleni Klienci wybrali bramki Sangate, ponieważ są one gwarantem bezpieczeństwa, zmniejszenia zagrożenia ryzyka powstania ogniska zakaźnego, a także zapobieganiu rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii.

IDEALNY WYBÓR DLA WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Kabina do dezynfekcji osób jest świetnym, godnym zaufania wyborem. Znakomicie uzupełnia ona Zintegrowany System Zapobiegania Covid 19.

Przewiń do góry