Państwowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim, w związku z obecną, nienapawającą optymizmem sytuacją epidemiologiczną, musiał w znaczący sposób ograniczyć bezpośrednią obsługę klienta. Wprowadzono specjalne okienko, gdzie interesanci mogą zasięgnąć informacji czy złożyć dokumentację. Wiele osób kontaktuje się z urzędem zdalnie.

Nie jest to jedyny środek bezpieczeństwa, na jaki postawił Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim. Aby zapobiec szerzeniu się wirusa Covid 19 przynajmniej na obszarze placówki, zarząd urzędu postanowił zainwestować w niezawodne, cieszące się coraz większą popularnością narzędzie — tunele dezynfekujące. 

TUNELE DEZYNFEKUJĄCE SANGATE. CO JE WYRÓŻNIA? 

Polskie tunele dezynfekujące szybko podbiły rynek urządzeń, służących do eliminacji zagrożenia zakażeniem koronawirusa.

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim zadecydował o inwestycji w tunele, dzięki ich czterem, najważniejszym zaletom: 

  • Skuteczność, 
  • Wydajność,
  • Ekonomiczność,
  • Mobilność 

Tunele dezynfekujące usuwają wirusy, bakterie, grzyby w przeciągu zaledwie kilku sekund, z zadziwiającą skutecznością. Zarówno ubrania, jak i obuwie osób, które odbyły dezynfekcje są dokładnie oczyszczone z drobnoustrojów chorobotwórczych. Dezynfekcja trwa jedyne kilka sekund, a płyn wystarcza na około 1500 użyć. Aluminiowa konstrukcja tunelu sprawia, że wpasowuje się on w niemalże każdą przestrzeń.

Przewiń do góry