Producent Cukru

PRODUCENT CUKRU. JAK FUNKCJONUJE W DOBIE COVID 19? 

Krajowa Spółka Cukrowa S.A stanęła przed nie lada wyzwaniem. Pandemia koronawirusa wytrąciła z równowagi (przynajmniej na pewien czas) nawet najlepiej funkcjonujące przedsiębiorstwa. Decydując się na przemyślane i rozsądne narzędzia w walce z wirusem, producent cukru, którego dziś stawiamy za przykład rozważnego funkcjonowania w czasie zagrożenia, uniknął utraty sprawności, a także zapewnił swojemu personelowi bezpieczeństwo. 

Krajowa Spółka Cukrowa S.A nie tylko zadbała o to, aby w swoich placówkach wyeliminować niemalże w pełni zagrożenie powstania ogniska wirusa Covid 19. Producent zwrócił uwagę na szczególnie poszkodowanych w tym skomplikowanym czasie. Zaoferował swoje wsparcie między innymi seniorom, w tym powstańcom. 

Spółka, na walkę z Covid 19, przekazała już blisko dwa miliony złotych

W jaki sposób producent cukru zapewnił swoim pracownikom i interesantom bezpieczeństwo? Odpowiedź jest zaskakująco prosta. Postawił na tunele do dezynfekcji! 

ZALETY TUNELI DO DEZYNFEKCJI

Tunele do dezynfekcji Sangate cieszą się niezwykłą przychylnością wśród zarządów szpitali, domów seniora, dyrektorów (chociażby szkół bądź przedszkoli), właścicieli biurowców, centr handlowych i wielu innych placówek. Co je wyróżnia? 

Jak na własnej skórze przekonał się personel Krajowej Spółki Cukrowej S.A, dezynfekcja w tunelu przebiega szybko, sprawnie i skutecznie. Pracownicy, wcześniej sceptycznie nastawieni do dezynfekcji, za sprawą tuneli przekonują się do niej i chętnie przechodzą przez bramki. 

Dezynfekcja w tunelu niezawodnie usuwa wirusy, grzyby i bakterie z ubrań i obuwia.

Przewiń do góry