Starostwo Powiatowe w Biesku Białej

STAROSTWO POWIATOWE W BIELSKU-BIAŁEJ 

Zarząd starostwa w Bielsku-Białej znalazł skuteczny sposób na radzenie sobie w trakcie pandemii Covid 19. Wirus ma od wielu miesięcy diametralny wpływ na nasze funkcjonowanie i codzienność. Starostwo w Bielsku-Białej musiało znaleźć rozwiązanie, które zminimalizuje ryzyko powstania ogniska Covid 19 na terenie urzędu. Starostwo, składające się z wielu wydziałów, musiało stać się szczególnie bezpiecznym miejscem. Urzędnicy, których praca bez dwóch zdań należy do umysłowej, a niejednokrotnie również wyczerpującej czy bardzo precyzyjnej, działając dodatkowo w warunkach zagrożenia nie mogliby efektywnie i skutecznie wypełniać swojej misji. Starostwo w Bielsku-Białej wzięło również pod uwagę komfort i bezpieczeństwo interesantów. 

Obecnie, starostwo zaleca rozwiązywanie przynajmniej większości spraw w systemie zdalnym. Jak jednak niemalże wszyscy zdążyliśmy się już osobiście przekonać, nie każdy problem można właściwie rozwiązać przez Internet. Na co zdecydowało się bielskie starostwo? 

BRAMKI ODKAŻAJĄCE SANGATE. PROSTE ROZWIĄZANIE NA TRUDNE CZASY. 

Starostwo w Bielsku-Białej, rozważając możliwe do zastosowania środki bezpieczeństwa, szybko przekonało się, że bramki odkażające są niezaprzeczalnie najskuteczniejszym, a zarazem najwydajniejszym i najprostszym w obsłudze narzędziem. 

Co jeszcze zadecydowało o tym, że starostwo zainwestowało w bramki? 

  • Płyn, zamontowany w bramce, został opracowany w taki sposób, że z powodzeniem eliminuje nie tylko Covid 19, ale także inne grzyby, bakterie, pleśni z ubrań i obuwia. 
  • Dezynfekcja w bramce trwa kilka sekund
  • Bramki zyskują na coraz większej popularności. Sięgają po nie przedsiębiorcy, hotelarze, dyrektorzy, zarządcy, organizatorzy konferencji, targów.
Przewiń do góry