Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim

STAROSTWO POWIATOWE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM. JAK RADZI SOBIE Z PANDEMIĄ?

Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim od lat funkcjonuje sprawnie, skutecznie i efektywnie. Nawet wszechobecny wirus Covid 19, upośledzający zdecydowaną większość sfer naszego życia (zarówno osobistego, jak i zawodowego), nie wpłynął na działanie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim. 

Zarząd starostwa musiał zmierzyć się z niełatwym wyzwaniem. Jak zapewnić personelowi i potencjalnym interesantom bezpieczeństwo, komfort psychiczny, a także uniknąć powstania ogniska Covid 19? Dezynfekcja wydała się najprostszym rozwiązaniem. 

Jednak standardowa dezynfekcja ma swoje wady. Pracownicy często niechętnie z niej korzystają, a jeszcze częściej — po prostu o niej zapominają. Podobne podejście cechowało osoby odwiedzające Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim.  Właśnie wtedy zadecydowano o inwestycji w bramki do dezynfekcji, które z powodzeniem usuwają wirusy i bakterie nie tylko z dłoni, ale również z ubrań i obuwia.  Obecnie, starostwo działa wyłącznie w systemie zdalnym. Proponuje kontakt mejlowy oraz telefoniczny. 

BRAMKI DO DEZYNFEKCJI SANGATE. DLACZEGO WARTO NA NIE POSTAWIĆ? 

 

Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim szybko przekonało się o skuteczności bramek. Co więcej, jest to najwydajniejsze, dostępne rozwiązanie. Płyn, w postaci mgiełki, zamontowany w bramce wystarcza na około 1500 użyć, a sama dezynfekcja przebiega niezwykle szybko. Bramka jest niewielka i wykonana z aluminium, dzięki czemu zyskuje na mobilności.

Przewiń do góry