Starostwo Powiatowe Września Wydział Komunikacji

Pandemia Covid 19 stała się niejako wyznacznikiem naszego funkcjonowania. Ograniczenia, zakazy, obostrzenia ustanowione z powodu niepozornej choroby, początkowo przez wielu nietraktowanej poważnie, istotnie wpłynęły na nasze życie, niektórym wprost je rujnując czy grzebiąc wielomiesięczne plany sprzed panowania koronawirusa. Osadzeni w samym centrum pandemii, jesteśmy zmuszeni szukać złotych środków, które pozwolą nam na względnie normalne funkcjonowanie (w granicach normalności, jakie Covid 19 nam wyznaczył). Dezynfekujemy więc ręce, nosimy maseczki, trzymamy dystans społeczny, a na długie tygodnie zostaliśmy zamknięci w domach. Zostaliśmy pozbawieni możliwości, niegdyś uznawanych za błahe i oczywiste, jak wyjście do galerii handlowej, kina, teatru, odwiedzenia bliskiego nam człowieka w szpitalu. Również załatwianie wszelkiego rodzaju formalności stało się poważnym wyzwaniem. Funkcjonowanie urzędów zostało poważnie utrudnione, a na długi czas w pewnych aspektach zawieszone. Obecnie, urzędy muszą szukać najpewniejszych rozwiązań, aby zapewnić pracownikom i interesantom komfort pracy i bezpieczeństwo. Są zmuszone szukać innowacyjnych środków, które pozwolą uniknąć powstania ogniska wirusa Covid 19 i masowej kwarantanny. Na wyróżnienie zasługuje Starostwo Powiatowe Września, które podjęło odpowiednie kroki do stworzenia, na terenie starostwa, obszaru wolnego od wirusa Covid 19. 

Starostwo Powiatowe, które w dobie koronawirusa wykazało się rozwagą i trzeźwością umysłu, mieści się we Wrześni — niezwykle nastrojowym miasteczku, którego architektura przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi stylu minionych lat. Wrzesińskie starostwo umieściło w Wydziale Komunikacji śluzy dezynfekcyjne, innowacyjne i sprawdzone rozwiązanie. Śluzy Sangate są coraz częstszym wyborem licznych instytucji publicznych i znakomicie spełniają swoje zadanie. 

JAKIE ZALETY BRAMKI SANGATE DOSTRZEGLI URZĘDNICY?

Śluzy dezynfekcyjne są wskazywane przez specjalistów jako najlepszy wybór z możliwych. Zaskakująco szybko usuwają z obuwia i ubrania wszelkie wirusy, bakterie i grzyby. Zapewniają maksimum bezpieczeństwa, ale także są niezwykle ekonomiczne i wydajne. Zamontowany w śluzie dezynfekcyjnej płyn antybakteryjny, wystarcza na około 1500 dezynfekcji. 

Śluzy dezynfekcyjne Sangate stanowią kluczowy i nieodłączny element Zintegrowanego Systemu Zapobiegania Covid 19. Pracownicy, którzy początkowo byli sceptycznie nastawieni do dezynfekcji, szybko przekonują się do śluz. Doceniają ich sprawność, skuteczność, a także nieinwazyjny przebieg dezynfekcji.

Przewiń do góry