Starostwo Powiatowe Września

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO, ZAINWESTUJ W BRAMKĘ DEZYNFEKCYJNĄ 

Od długich miesięcy borykamy się z niestabilną sytuacją epidemiologiczną. Obserwujemy zarówno spadki, jak i wzrosty liczby osób chorujących na Covid 19. Jest bardzo prawdopodobne, że wielu z nas zupełnie nieświadomie przeżyło zakażenie wirusem Covid, bezobjawowo bądź przy objawach zwykłego, niegroźnego przeziębienia. Ciężko więc czuć się stosunkowo dobrze, żyjąc w nieustannym przeświadczeniu, że naprawdę trudno jest zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim, szczególnie tym w grupie ryzyka. Na dodatek, wiele sfer naszego życia zostało poddanych licznym utrudnieniom, spowodowanych pandemią. W szale otaczającego nas wirusa Covid 19 ucierpiały nie tylko szpitale, ośrodki kulturalne, centra handlowe czy lokale gastronomiczne, ale także wszelkiego rodzaju urzędy. Regulowanie różnorodnych formalności stało się skomplikowanym zadaniem, a sam dostęp do urzędów przez liczne obostrzenia został znacząco ograniczony. W nowej rzeczywistości najlepiej odnalazły się te urzędy, które postawiły na sprawdzone, fachowe i skuteczne rozwiązania, preferowane przez specjalistów. Przykładem urzędu, który dołożył wszelkich starań, by zadbać o bezpieczeństwo potencjalnych interesantów, jest Starostwo Powiatowe, mieszczące się na terenie Wrześni. 

Biuro Starostwa Powiatowego we Wrześni dobrało możliwie najkorzystniejsze rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo zarówno pracownikom starostwa, jak i interesantom.

Postawili oni na tunele dezynfekcyjne marki Sangate. Tunele dezynfekcyjne są obecnie popularną i chętnie wybieraną przez sprzedawców, zarządców, szefów i przedsiębiorców opcją walki z rozprzestrzenianiem wirusa Covid 19. Dzięki bramkom dezynfekcyjnym, niewątpliwie praca w Starostwie Powiatowym we Wrześni stała się znacząco bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

CO SPRAWIA, ŻE BRAMKI DEZYNFEKCYJNE SĄ NAJLEPSZYM WYBOREM? 

Bramki dezynfekcyjne marki Sangate zapewniają maksymalną redukcję zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid 19. Tunele dezynfekcyjne eliminują również inne wirusy, bakterie czy grzyby. Dezynfekcja w tunelach przebiega niezwykle sprawnie i szybko. Sam proces dezynfekcji trwa jedynie trzy i pół sekundy. Przepustowość kabin wynosi około 500 osób w przeciągu godziny. Bramki dezynfekcyjne są na dodatek nadzwyczajnie ekonomicznym rozwiązaniem. Zamontowany płyn wystarcza na 1500 dezynfekcji. 

Tunele dezynfekcyjne są niewątpliwie kluczowym elementem Zintegrowanego Systemu Walki z Covid 19.

 

Przewiń do góry