Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

ŚLUZY DEZYNFEKCYJNE — NAJPEWNIEJSZE ROZWIĄZANIE W DOBIE KORONAWIRUSA

Covid 19 szybko rozprzestrzenił się w społeczeństwie, stawiając nas w zdecydowanie skomplikowanej sytuacji. Większość ludzi początkowo czuła się bezradna wobec wzrastającej liczby zachorowań i coraz to liczniejszych obostrzeń, wpływających na niemalże wszystkie sfery życia. Dla uczniów i nauczycieli pandemia koronawirusa stworzyła również szereg wyzwań i utrudnień. Przez kilka miesięcy zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, zmuszeni byli uczyć się zdalnie, co wymagało niewątpliwie wiele samodyscypliny, zaparcia, ale także dostępu do sprawnego sprzętu i płynnego łącza Internetowego. Kiedy zapadła decyzja pozwalająca na powrót do stacjonarnej nauki, wyzwania postawione wcześniej przed szkołami wcale nie zmalały. Jak zapewnić uczniom i personelowi szkolnemu bezpieczeństwo? Jak uniknąć przeniknięcia na teren szkoły wirusa Covid 19?  Takie pytania i wiele, wiele innych dyrektorzy placówek oświatowych musieli zadawać sobie przez ostatnie miesiące. Niektóre szkoły w sytuacji pandemicznej poradziły sobie wzorowo, inne — gorzej. Przykładem szkoły (o której dziś opowiemy nieco szerzej) doskonale i bez zarzutu radzącej sobie w dobie Covid 19, jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Uczelnia wybrała specjalistyczne, godne zaufania i znacznie zmniejszające ryzyko powstania ogniska wirusa Covid 19 śluzy dezynfekcyjne.

Szkoła Handlowa w Warszawie, z siedzibą na warszawskim Mokotowie, dumnie nosi tytuł najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce. Powstała 1906 roku, po dziś dzień wykształciła ponad 70 000 absolwentów, co niewątpliwie jest zdumiewającą liczbą. Dyrektorzy uczelni zostali postawieni przed nie lada próbą sił. Wybrnęli jednak z pandemicznego egzaminu, któremu wszyscy zostaliśmy poddani, znakomicie! Jednym z rozwiązań, na które postawiła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, była inwestycja w śluzy dezynfekcyjne. W ten sposób uczelnia stała się miejscem niezaprzeczalnie bezpieczniejszym i mniej narażającym na zakażenie wirusem Covid 19.

CO SPRAWIA, ŻE ŚLUZY DEZYNFEKCYJNE SANGATE SĄ JEDNĄ Z LEPSZYCH OPCJI NA RYNKU?

Śluzy dezynfekcyjne Sangate są nadzwyczaj ekonomicznym, przystępnym, wydajnym i sprawdzonym rozwiązaniem, o czym na własnej skórze przekonał się zarząd, uczniowie i personel warszawskiej uczelni. Dezynfekcja w kabinie odbywa się niezwykle szybko, sprawnie, a
płyn, zamontowany w śluzie, wystarcza na ok. 1500 dezynfekcji. Kabiny dezynfekcyjne są rozwiązaniem preferowanym przez specjalistów, cieszą się niezachwianą renomą i wysokim poziomem fachowości. Sięgają po nie liczni przedsiębiorcy, hotelarze, biznesmeni, zarządcy budynków.

Śluzy dezynfekcyjne są niezawodną bronią w walce z rozprzestrzenianiem się Covid 19.

Przewiń do góry