Szpital Powiatowy w Wrześni

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO DEZYNFEKCJI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Sytuacja epidemiologiczna zdaje się nie ulegać szczególnej poprawie. Nikt z nas, na dobrą sprawę, nie jest w stanie określić, jak długo potrwa ten stawiający niezliczoną ilość wyzwań czas. Wszyscy staliśmy się, w pewnym sensie, ofiarami pandemii — przedsiębiorstwa, placówki oświatowe, centra handlowe, ośrodki publiczne czy biurowce bądź lotniska zostały dotknięte szeregiem obostrzeń, które niezaprzeczalnie utrudniają im sprawne funkcjonowanie. Pandemia wirusa Covid 19 stała się ogromną przeszkodą w funkcjonowaniu szpitali. Lekarze i pozostały personel szpitalny nie tylko został zmuszony do wyczerpującej walki z rozprzestrzeniającym się wirusem, ale także do nadzwyczajnej samokontroli — nieświadome przyniesienie na teren szpitala Covida niewątpliwie mogłoby zakończyć się tragedią, nieodwracalną i opłakaną w skutkach. W związku z tym, szpitale musiały podjąć szereg innowacyjnych rozwiązań, aby zapewnić pacjentom bezpieczeństwo, o które tak trudno w obecnej rzeczywistości. Wyróżnić możemy szpitale, które nadzwyczaj dobrze poradziły sobie z tym zadaniem — postawiły na niezawodne, fachowe bramki odkażające, które do minimum zmniejszają ryzyko powstania ogniska wirusa. Opowiemy dziś kilka słów o Szpitalu we Wrześni, znakomicie wywiązującego się z misji zapewniania chorym komfortu i pewności, że na terenie szpitala nic im nie zagraża.

Szpital we Wrześni mieści się na ulicy Słowackiego i nieprzerwanie funkcjonuje od 1927 roku. Zarząd szpitala w ostatnich miesiącach musiał podjąć szereg decyzji, które miały zabezpieczyć zarówno personel szpitalny, jak i pacjentów. Jednym z niezaprzeczalnie słusznych wyborów zarządu Szpitalu we Wrześni, był zakup śluz odkażających, stanowiących ważny element Zintegrowanego Systemu Walki z Covid 19.

ŚLUZY DEZYNFEKCYJNE — MAKSIMUM BEZPIECZEŃSTWA

Personel i pacjenci szpitala we Wrześni sami mieli okazję przekonać się, na czym polega innowacyjność i profesjonalizm śluz dezynfekcyjnych. Urządzenie dezynfekcyjne, proponowane przez firmę Sangate, sprawnie usuwa bakterie i wirusy z ubrania i obuwia osoby dezynfekowanej. Sam proces dezynfekcji przebiega niezwykle szybko. Warto również zaznaczyć, że śluzy dezynfekcyjne są najekonomiczniejszym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Płyn, zamontowany w śluzie, wystarcza aż na około 1500 dezynfekcji (!). O tym, że śluzy dezynfekcyjne są zdecydowanie godnym zaufania wyborem, przekonują się coraz liczniejsi przedsiębiorcy, a specjaliści wskazują na śluzy, jako na jedną z najlepszych opcji dostępnych na rynku. Śluzy dezynfekcyjne znakomicie radzą sobie ze swoją misją, jaką jest minimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem Covid 19. Pracownicy firm czy ośrodków, którzy do dezynfekcji podchodzili z rezerwą, przekonali się do śluz dezynfekcyjnych i obecnie traktują już jak codzienność standardową dezynfekcję.

 

Przewiń do góry