Szpital Solec

BRAMKI ODKAŻAJĄCE — GWARANCJA ZWIĘKSZONEGO BEZPIECZEŃSTWA

Pandemia Covid 19 zaskoczyła nas wszystkich i diametralnie wpłynęła na życie każdego człowieka. Stwierdzić można, z całą pewnością, że rok czy dwa lata temu nikt nie przewidywał wybuchu ogólnoświatowej pandemii. Sytuacja, której zdecydowanie nie możemy zaliczyć do codziennych, znanych nam z czasów przed pandemią, wymaga innowacyjnych sposobów na walkę z wirusem i szybkości w podejmowaniu decyzji. Personel szpitalny i pacjenci zostali dosadnie dotknięci konsekwencjami wszechobecnego wirusa Covid 19. Funkcjonowanie szpitali zostało zaburzone. Pacjenci, będący w grupie ryzyka (dla wielu z nich zakażenie koronawirusem byłoby nieodwracalne i opłakane w skutkach), musieli zostać otoczeni specjalną troską, która jednak wykluczała możliwość odwiedzin, co niewątpliwie było trudnym przeżyciem zarówno dla chorych, jak i ich bliskich. Personel szpitalny musiał i w dalszym ciągu, musi się mieć specjalnie na baczności, by nie doprowadzić do rozprzestrzenienia się wirusa na terenie szpitala. Na dodatek, walka z koronawirusem niewątpliwie wyczerpała cały personel medyczny. Niektóre szpitale wykazały się większą pomysłowością i przemyślnością w kompletowaniu Zintegrowanego Systemu w walce z Covid 19. Jednym ze szpitali, który postawił na innowacyjność i sprawdzone, cieszące się coraz szerszym zainteresowaniem i przychylnością ekspertów rozwiązanie, jest Szpital Solec.

Szpital Solec mieści się w centrum Warszawy. Ten kameralny, niewielki szpital prężnie działa od 1921 roku i nieprzerwanie walczy o zdrowie i życie swoich pacjentów. Zarząd Szpitala Solec postanowił zainwestować w pewne, fachowe tunele odkażające. Obiekty medyczne w obecnej rzeczywistości wymagają wyjątkowej ochrony, której gwarantem zdecydowanie są bramki odkażające Sangate. Dzięki temu rozwiązaniu, zarówno pacjenci, jak i personel szpitalny, mogą czuć się na terenie obiektu znacznie bezpieczniej, co niezaprzeczalnie ułatwia pracę lekarzom czy pielęgniarkom.

DLACZEGO BRAMKI ODKAŻAJĄCE TO NAJPEWNIEJSZY WYBÓR?

Tunele odkażające diametralnie zmniejszają ryzyko powstania ogniska Covid 19. Oprócz tego, skutecznie zapobiegają one również rozprzestrzenianiu się innych wirusów i bakterii, co jest nadzwyczaj ważne na terenie szpitali. Dezynfekcja w bramce przebiega sprawnie i szybko, co więcej, bramki cechują się wysoką wydajnością i ekonomicznością. Warto również zaznaczyć, że na tunele odkażające nie decydują się wyłącznie szpitale. Ich atuty coraz częściej doceniają również przedsiębiorstwa, hotele, centra handlowe, domy seniora, szkoły czy obiekty publiczne.

Bramki odkażające są niezaprzeczalnym ułatwieniem w dobie koronawirusa, a personel szpitalny chętnie z nich korzysta.

Przewiń do góry