Szpital – SOR Września

NAJBEZPIECZNIEJSZE ROZWIĄZANIE W CZASIE PANDEMII 

Koronawirus zdefiniował ostatnie, ciągnące się w nieskończoność, miesiące. Musieliśmy się dostosować do zupełnie nowych, niecodziennych przepisów i rygorów. Maseczki, przyłbice, dezynfekcje. Jeszcze rok temu człowiek przemierzający ulice z twarzą do połowy zakrytą jednorazową maseczką wprawiłby nas w najmniej konsternację. Teraz, zdaje się, że zaczynamy przyzwyczajać się do nowych standardów i przyjmować je jako pewną składową nowych, miejmy nadzieję niedługotrwałych, realiów. Warto się jednak zastanowić, czy sama maseczka, przyłbica bądź żel antybakteryjny sumiennie noszony w torebce i używany od święta, naprawdę wystarczą, by skutecznie stłumić rozprzestrzenianie się wirusa? Szczególnie w obiektach, gdzie rygor sanitarny jest zaostrzony, a do czynienia mamy z osobami w grupie ryzyka, są to zdecydowanie środki niewystarczające. Szpitale, ze specjalnym uwzględnieniem na Szpitalne Oddziały Ratunkowe, wymagają znacznie sprawniejszych narzędzi do walki z wirusem Covid 19

Niewątpliwie ostatnią rzeczą, jakiej potrzebują pacjenci znajdujący się na SOR-ze, jest zakażenie wirusem Covid 19. Choć możliwe, że jest to w pewnym sensie fatalistyczne myślenie, to jednak życie tych pacjentów, już zagrożone, w przypadku zakażenia wirusem Covid 19 najprawdopodobniej dobiegłoby końca. Dlatego niektóre ze szpitali, głowiąc się nad tym, jak skutecznie zapewnić pacjentom, szczególnie tym najbardziej zagrożonym, bezpieczeństwo, postanowiły zainwestować w bramki do dezynfekcji. Bramki do dezynfekcji są najpewniejszym, fachowym i niezaprzeczalnie skutecznym narzędziem do walki z koronawirusem. Coraz liczniejsi przedsiębiorcy czy zarządcy postanawiają zainwestować w urządzenia do dezynfekcji Sangate. Oferowane przez markę bramki są rozwiązaniem ekonomicznym, redukującym do minimum ryzyko powstania ogniska Covid 19. Właśnie ze względu na te atuty szpitale (i nie tylko) decydują się na bramki dezynfekcyjne, zapewniające znacząco większy komfort pracy i bezpieczeństwo personelowi, a także pacjentom. 

BRAMKI DO DEZYNFEKCJI W SZPITALU — DLACZEGO SĄ NIEZBĘDNE? 

Żadna z dostępnych metod na rynku tak skutecznie nie eliminuje wirusów, bakterii i grzybów, jak bramki dezynfekcyjne Sangate, które sprawnie usuwają je z ubrań i obuwia. Niwelują do minimum zagrożenie masowej kwarantanny, a także są niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Płyn zamontowany w bramce dezynfekcyjnej wystarcza na około 1500 użyć. 

Przewiń do góry