Szpital w Gorlicach

BRAMKA DEZYNFEKUJĄCA — NIEZAWODNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ 

Kto nie chciałby, aby sytuacja epidemiologiczna uległa tak znaczącej zmianie, że moglibyśmy wrócić do standardów funkcjonowania sprzed pandemii wirusa Covid 19? Mimo to, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że obecnie jest to niemożliwe. Musimy więc szukać innowacyjnych, ekonomicznych i fachowych rozwiązań, które pozwolą nam zapewnić sobie i naszym bliskim bezpieczeństwo. Właśnie takich środków potrzebują nade wszystko szpitale, najmocniej dotknięte pandemią koronawirusa. Pacjenci zostali oddzieleni od swoich rodzin czy przyjaciół, pozbawieni fizycznego wsparcia najbliższych. Na dodatek, znajdują się oni w grupie ryzyka. Dla wielu z nich zarażenie wirusem Covid 19 stanowiłoby poważne zagrożenie życia. W równie skomplikowanej i okrutnie wyczerpującej sytuacji, znalazł się cały personel szpitalny. Poza nieustanną walką o zdrowie i życie chorych, obecnie lekarze i pielęgniarki są poddani dodatkowemu stresowi, jakim jest wirus Covid 19. Właśnie z tej przyczyny, zarządy licznych szpitali zaczęły szukać urządzeń dezynfekujących, dostępnych na rynku, które diametralnie zwiększą bezpieczeństwo na terenie szpitali. Jako przykład posłuży nam dzisiaj Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza, który w trosce o bezpieczeństwo personelu i pacjentów postawił na niezawodne rozwiązanie, jakim są bramki dezynfekcyjne Sangate.

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza znajduję się w Gorlicach — miejscowości leżącej w dolinie Ropy i jej dopływu, Sękówki. Szpital powstał w 1899 roku. Zarząd szpitala musiał podjąć szereg decyzji, aby zapewnić swoim pacjentom bezpieczeństwo. Postawił na najlepsze rozwiązanie. Bramki dezynfekcyjne Sangate są najpewniejszym, fachowym wyborem, chętnie wybieranym przez liczne szpitale, centra handlowe, biura, urzędy, lotniska czy stacje. Są także wskazywane przez specjalistów jako opcja maksymalnie minimalizująca zagrożenie powstania ogniska Covid 19.

BRAMKI Sangate — MAKSIMUM KORZYŚCI – JAKIE CECHY URZĄDZENIA DOCENIŁ SZPITAL?

Bramki dezynfekcyjne Sangate zapewniają skuteczną, sprawną i szybką dezynfekcję. Są również niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Płyn umieszczony w urządzeniu dezynfekcyjnym wystarcza na około 1500 dezynfekcji. O atutach bramek dezynfekcyjnych na własnej skórze przekonał się personel i pacjenci Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach. 

Bramki dezynfekcyjne Sangate są nieodłącznym elementem Zintegrowanego Systemu Zapobiegania Covid 19 i sprawiają, że bezpieczeństwo zaopatrzonych w nie obiektów zostaje znacząco zwiększone.

Przewiń do góry