Szpital w Krynicy

SZPITAL W KRYNICY-ZDROJU. CZY RADZI SOBIE Z PANDEMIĄ?

Wirus Covid 19 stał się poważną przeszkodą w działaniu licznych placówek, w tym szpitala w Krynicy-Zdroju. Jak jednak zobaczymy w poniższych akapitach, szpital ten niezaprzeczalnie należy do miejsc, którym nie tylko udało się podołać nowym wymogom związanym z pandemią, ale także nie stracić przy tym efektywności i skuteczności. Szpital w Krynicy-Zdroju funkcjonuje od 1955 roku. Lata doświadczenia, zaufanie pacjentów, znakomite wpisanie się w klimat oraz potrzeby uzdrowiska to tylko niektóre z wartych uwagi cech szpitala. Od kiedy koronawirus szaleje wokoło nas, zarząd szpitala w Krynicy nie stracił zimnej krwi. Odpowiedzialne, rozsądne decyzje sprawiły, że placówka była w stanie zapewnić bezpieczeństwo personelowi medycznemu i pacjentom. 

Czego przede wszystkim potrzebował szpital w Krynicy-Zdroju? Minimalizacji zagrożenia powstania ogniska Covid 19. Wybierając odpowiednie narzędzie do walki z wirusem, szpital musiał zdecydować się na sprawne, wydajne rozwiązanie. Do takich bez dwóch zdań należy bramka dekontaminacyjna Sangate.

BRAMKA DEKONTAMINACYJNA SANGATE. 

Bramki dekontaminacyjne marki Sangate to prosty, funkcjonalny polski produkt. Innowacyjna formuła płynu dezynfekcyjnego w postaci mgiełki niezawodnie usuwa wirusy, bakterie, grzyby. Dezynfekcja w bramce przebiega naprawdę szybko. Trwa jedyne kilka sekund. Co więcej, bramki dekontaminacyjne to nadzwyczaj ekonomiczne rozwiązanie. Kosz jednej dezynfekcji wynosi niewiele.

Przewiń do góry