Szpital w Poznaniu - Oddział Intensywnej Terapii

SZPITAL W POZNANIU. ODDZIAŁ INTENSYWNEJ TERAPII. 

Szpital w Poznaniu od lat bazuje na doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmie swojego personelu, dzięki czemu osiąga znakomite wyniki i skutecznie wypełnia swoje zadanie — ratuje życie i zdrowie swoich pacjentów. Szpital otrzymał liczne certyfikaty, potwierdzające jakość świadczonych zabiegów. Najwyższe standardy leczenia, a także troska nie tylko o zdrowie, ale także samopoczucie pacjentów są wyznacznikami poznańskiej placówki. Pandemia Covid 19 utrudniła działanie szpitala. Co jednak ważne, zarząd znalazł skuteczne rozwiązanie na trudne, skomplikowane czasy. Co pod uwagę musiał wziąć zarząd szpitala? Przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów. Również personel w trakcie pandemii został narażony na ryzyko zarażenia się wirusem. Zadecydowano o inwestycji w tunel dekontaminacyjny, zyskujący coraz większą popularność i zaufanie wśród zarządców różnorodnych ośrodków, placówek. 

Tunel został umieszczony przy oddziale intensywnej terapii. Chorzy, znajdujący się na tym oddziale mieszczą się w największej grupie ryzyka. Zarażenie Covid 19 prawdopodobnie byłoby dla nich śmiertelnym ciosem. 

TUNEL DEKONTAMINACYJNY SANGATE – ZALETY

Szpital w Poznaniu wybrał tunel dekontaminacyjny, ponieważ niezawodnie usuwa on wirusy, grzyby i bakterie z całego ciała. Nie pozwala on również na sytuację, w której personel mógłby zapomnieć o dezynfekcji. Aby dostać się na oddział, trzeba przejść przez bramkę. Dezynfekcja przebiega szybko, a mgiełka zamontowana w tunelu jest ponadprzeciętnie wydajna.

Przewiń do góry