Szpital w Poznaniu - SOR

SZPITAL W POZNANIU — SOR. ROZWIĄZANIA ELIMINUJĄCE COVID 19. 

Oddział SOR w poznańskim szpitalu musiał zdecydować się na niezawodne narzędzie. Na oddział ten przyjmowani są pacjenci, których życie i zdrowie jest w stanie rzeczywistego zagrożenia. Jeśli zabieg, dokonany na SORZE, przebiegnie pomyślnie, pacjent najprawdopodobniej i tak będzie potrzebować dłuższego czasu, aby wrócić do pełni sił i zdrowia. Obecność wirusa Covid 19 na tym oddziale stanowiłaby poważne zagrożenie dla pacjentów i personelu poznańskiego szpitala. 

Właśnie dlatego postanowiono zainwestować w śluzy dekontaminacyjne. Zarząd szpitala w Poznaniu musiał znaleźć sposób na to, jak zminimalizować ryzyko powstania ogniska Covid 19. Śluzy stanowią nieodłączny element Zintegrowanego Systemu Zabezpieczeń przeciw koronawirusowi w tej placówce. 

ŚLUZY DEKONTAMINACYJNE SANGATE. CO SPRAWIA, ŻE SĄ WYJĄTKOWE? 

Szpital w Poznaniu potrzebował narzędzia, które będzie w stanie zapewnić zarówno pracownikom, jak i pacjentom, możliwie największe bezpieczeństwo. Śluzy dekontaminacyjne okazały się znakomitym wyborem! To polski produkt, wykonany z aluminium, mobilny — świetnie wpasuje się w niemalże każdą przestrzeń. Mgiełka odkażająca, zamontowana w śluzach, usuwa bakterie, wirusy, grzyby, pleśń. Sam proces dezynfekcji przebiega w czasie zaledwie kilku sekund. Personel szybko przekonuje się do śluz i chętnie z nich korzysta. 

Urzędy, kina, domy seniora, szpitale, szkoły, centra handlowe, lotniska i wiele, wiele innych miejsc — tam właśnie możesz spotkać się ze śluzami dekontaminacyjnymi Sangate. Ich rosnąca popularność jest kolejną gwarancją jakości i efektywności. 

Przewiń do góry