Szpital w Tarnowie

BRAMKA DEKONTAMINACYJNA — NAJLEPSZY WYBÓR NA RYNKU 

Wszyscy, bez wyjątku, z własnego doświadczenia wiemy, że czas pandemii, który dalej nie przeminął, jest czasem trudnym, stawiającym niezliczoną ilość wyzwań i utrudnień. Na długi czas życie niemalże się zatrzymało. Większość z nas pracowała zdalnie, dzieci nie chodziły do szkoły, miasta opustoszały, bliskich nie można było, i w dalszym ciągu nie można, odwiedzać w szpitalach. No właśnie, szpitale. To właśnie one, z całym personelem medycznym, zostały szczególnie pokrzywdzone przez szalejącego wirusa Covid 19. Lekarze i pielęgniarki muszą się mieć szczególnie na baczności. Praca personelu szpitalnego z samej definicji jest już niezwykle obciążająca psychicznie — polega przecież na ratowaniu życia. Teraz jednak zmęczenie i obciążenie lekarzy, pielęgniarek osiągnęło swoje apogeum. Na dodatek, opuszczając progi szpitala, mają świadomość, że są zmuszeni starannie omijać wszelkie możliwe zagrożenia związane z Covid 19. Mają przecież świadomość, że przeniesienie na teren szpitala wirusa Covid 19 doprowadziłoby niezliczonych pacjentów do stanu poważnie zagrażającego życiu. To właśnie w trosce o nich, pacjentów, znajdujących się w grupie ryzyka, osamotnionych w swojej chorobie, pozbawionych możliwości widzeń z bliskimi, szpitale musiały sumiennie wybierać jak najskuteczniejsze rozwiązania, minimalizujące ryzyko powstania ogniska koronawirusa na terenie szpitala. Dziś pokrótce przedstawimy szpital, który znakomicie poradził sobie w sytuacji pandemicznej, a także potrafił zapewnić bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i całemu personelowi szpitalnemu. 

Szpital Wojewódzki, o którym mowa, mieści się w Tarnowie, miejscowości niepozbawionej uroku, w województwie małopolskim. Szpital im. św. Łukasza powstał w 1933 roku i od tamtego momentu nieprzerwanie otacza opieką wszystkich swoich pacjentów. Również w sytuacji pandemicznej tarnowski szpital znakomicie spełnił swoje zadanie — zadbał o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort swoich pacjentów za pomocą bramek dezynfekcyjnych Sangate, chętnie wybieranych przez coraz liczniejsze grono medyczne. 

BRAMKI Sangate — CZEMU SĄ WYJĄTKOWE?

Bramki Sangate skutecznie minimalizują ryzyko powstania ogniska koronawirusa, a także masowej kwarantanny. Dezynfekcja, przebiegająca szybko i sprawnie, eliminuje wirusy, bakterie i grzyby, jakie mogłyby zostać przeniesione na ubraniach bądź obuwiu.

Nasze kabiny dekontaminacyjne, bo takiego nazewnictwa używa środowisko medyczne, stają się stałym elementem wyposażenia szpitali. Pojawiają się w przychodniach przyszpitalnych, SOR-ach, na oddziałach. Coraz więcej szpitali jednoimiennych oraz oddziałów covidowych korzysta z naszych urządzeń. Dekontaminacja następuje podczas najważniejszych czynności personelu medycznego, to jest przed wejściem na oddział zakaźny oraz po wyjściu z oddziału uprzedza procedurę zdejmowania odzieży ochronnej niezbędnej do przebywania w pomieszczeniach, w których hospitalizowani są pacjenci COVID.

Bramki dezynfekcyjne Sangate stanowią kluczowy człon Zintegrowanego Systemu Zapobiegania Covid 19. Sprawiają, że obiekty w nie wyposażone, stają się zdecydowanie bezpieczniejsze.

Przewiń do góry