Szpital w Włoszczowej

SZPITAL W WŁOSZCZOWEJ W TAKI SPOSÓB WALCZY Z COVID-19

Szpital we Włoszczowej funkcjonuje od wielu lat — został założony w 1942 roku. Kiedy zaczynał swoją działalność, personel nowego wówczas szpitala za zadanie miał walkę z epidemią duru plamistego. Obecnie, zdawać by się mogło, historia zatoczyła koło. Po wybuchu pandemii Covid 19 we włoszczowskiej placówce utworzono oddział, zajmujący się zakażonymi koronawirusem. Wyzwanie, przed jakim szpital został postawiony, nie należy do prostych. Prowadzi on obecnie działalność hybrydową. W związku z tym zarząd szpitala musiał wybrać niezawodne, skuteczne urządzenie, które uchroni pacjentów i personel od zakażenia się. Szybko spostrzegli, że jedynym rozwiązaniem, zapewniającym maksimum bezpieczeństwa, jest inwestycja w kabiny dekontaminacyjne Sangate. 

DLACZEGO AKURAT KABINY DEKONTAMINACYJNE SANGATE? 

Odpowiedź na pytanie, zadane w podtytule, jest oczywista. Sam charakter kabin sprawia, że jakakolwiek inna forma dezynfekcji nie może się z nimi równać. Kabiny dekontaminacyjne skutecznie usuwają wirusy, bakterie, grzyby z całego ciała, ubrań, obuwia, w zaledwie kilka sekund. Z ich pomocą ryzyko zarażenia Covid 19 na obszarze budynku, wyposażonego w kabiny, staje się naprawdę nieznaczne. 

Na co jeszcze zwrócili uwagę liczni zarządcy, przedsiębiorcy, dyrektorzy, którzy wybrali kabiny dezynfekujące Sangate? 

  • Innowacyjna, wydajna formuła płynu dezynfekującego w postaci mgiełki. Płyn, umieszczony w kabinie, wystarcza na około 1500 użyć. 
  • Aluminiowe, solidne wykonanie samej, a także ich mobilność. Dzięki dobrze zaprojektowanej konstrukcji, kabiny wpasują się w niemalże każde pomieszczenie. 
  • Niezwykle niskie koszta, przypadające na jedną osobę, która skorzysta z kabiny.
Przewiń do góry