Szpital w Żorach

Funkcjonowanie szpitalu w Żorach, podobnie jak innych placówek szpitalnych, zostało poważnie zaburzone i utrudnione, od kiedy pandemia Covid 19 przedefiniowała naszą rzeczywistość. Szpital w Żorach nieustannie musi podejmować szybkie i trafne decyzje, które pozwolą uchronić zdrowie pacjentów i personelu. Aktualnie, placówka musiała zrezygnować z przeprowadzania świadczeń wykonywanych planowo w zakresie chirurgii i ginekologii. Dzięki temu, szpital choć w pewnym stopniu będzie mógł zmniejszyć ryzyko zakażenia Covid 19 na terenie budynku. Jak jednak można się domyślać, nie jest to jedyny środek bezpieczeństwa, na który postawił szpital. 

Szpital w Żorach działalność rozpoczął w 1988 roku i od tego czasu niezmiennie ratuje życie licznych pacjentów. W nowej, trudnej sytuacji, zarząd placówki starał się wybrać pewne narzędzie, które zredukuje możliwość powstania ogniska koronawirusa. Urządzenia do dezynfekcji okazały się strzałem w dziesiątkę! 

Urządzenia do dezynfekcji marki Sangate zyskują na coraz większej popularności. Umieszczane w szpitalach, domach seniora, uniwersytetach, biurowcach, lotniskach, metrach, centrach handlowych, na targach bądź konferencjach, znakomicie wywiązują się ze swojego zadania. 

Dlaczego warto na nie postawić?

  • Zostały wyposażone w skuteczną, wydajną mgiełkę dezynfekcyjną. 
  • Sam proces dezynfekcji trwa jedynie kilka sekund. 
  • Kabiny to nieodłączny element Zintegrowanego Systemu Zapobiegania Covid-19
Przewiń do góry