Targi AntyCovid w Expo Kraków

BRAMKI DO DEZYNFEKCJI — NAJBEZPIECZNIEJSZE ROZWIĄZANIE W
NIEBEZPIECZNYCH CZASACH

Zagadnienie, którym obecnie trapi się niemalże całe społeczeństwo, brzmi następująco — Jak długo pandemia jeszcze potrwa? A także, jakie środki przedsięwziąć, aby zatrzymać lub chociaż zmniejszyć rozprzestrzenianie się wirusa Covid 19? Wszyscy, bez wyjątku, musimy zmagać się nie tylko z wirusem, który w praktycznie każdej miejscowości pozostawił swój ślad, ale także z licznymi obostrzeniami, które upośledzają większość sfer naszego życia. Na szczęście, w tej trudnej i niezwykle skomplikowanej, koronawirusowej rzeczywistości, znalazły się podmioty, potrafiące znaleźć skuteczne propozycje walki z Covid 19. Jednym z takich podmiotów, które dzięki swojej pomysłowości i skuteczności jest istotną pomocą dla zagubionych wśród zaleceń Ministerstwa Zdrowia przedsiębiorców, szefów czy zarządców, osób prowadzących własną działalność gospodarczą, są targi Expo Kraków

Expo Kraków pomiędzy czternastym a piętnastym października bieżącego roku zorganizowało  https://antycovidexpo.pl/pl/Targi . Na targach stu sześćdziesięciu trzech wystawców zaprezentowało proponowane przez nich innowacyjne produkty i sposoby, stanowiące fachowe zabezpieczenie. W targach wzięło udział aż 2452 gości, którzy, jak możemy być pewni, nie żałowali swojego udziału w targach AntyCovidExpo. Targi nie bez przyczyny zostały okrzyknięte najbezpieczniejszymi w Polsce. Jednym z profesjonalnych, zmniejszających ryzyko powstania ognisko wirusa Covid 19 rozwiązań, któremu zaufali organizatorzy, są bramki dezynfekcyjne Sangate. Organizatorzy starali się wybrać opcję, która pozwoli na skuteczne ograniczenie zagrożeń, w możliwie największym stopniu zredukuje ryzyko przeniesienia na teren targów wirusa Covid 19, a także będzie ekonomiczna i profesjonalna. Stąd właśnie decyzja o zaproszeniu producenta kabin dekontaminacyjnych SANGATE – firmę EMDE Group jako partnera przy organizacji targów. Bramki do dezynfekcji osób stanęły przy wejściu do głównego hallu obiektu, w którym organizowane były targi.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA BRAMKI DEZYNFEKCYJNE?

Bramki dezynfekcyjne znakomicie dopełniają Zintegrowany System Zapobiegania Covid-19. Skutecznie zmniejszają do minimum ryzyko zarażenia wirusem, a także przeniesienia na teren targów, ośrodków czy przedsiębiorstw innych bakterii, wirusów i grzybów. Bramki na Targach AntyCovidExpo okazały się perfekcyjnym rozwiązaniem również ze względu na ich ekonomiczność i wysoką przepustowość. W ciągu godziny, w bramce zdezynfekować może się około pięćset osób, zaś płyn zamontowany w bramce wystarcza na tysiąc pięćset dezynfekcji.

Bramki są coraz chętniej wybierane przez licznych przedsiębiorców, a ich właściwości sprawiają, że zmniejszanie do minimum ryzyka staje się rzeczywiście możliwe.

 

Przewiń do góry