ZZOZ w Cieszynie

ZZOZ W CIESZYNIE. CZY PODOŁAŁ WYMOGOM PANDEMII? 

Szpital Śląski, mieszczący się w uroczej, wyróżniającej się sentymentalną architekturą lat minionych miejscowości — Cieszynie, ma za sobą długą, barwną historię i tradycję. Historię, która sięga lat osiemdziesiątych XIX wieku, bez dwóch zdań wartą zgłębienia. Szpital zmagał się już w swojej przeszłości z wieloma wyzwaniami, jak jednak można się domyślać, ze wszystkich wyszedł obronną ręką. Pandemia Covid 19 stała się dla placówki szczególną przeszkodą do sprawnego funkcjonowania i wypełniania szlachetnej misji — walki o ludzkie życie i zdrowie. 

Cieszyński szpital, w trosce o zdrowie swoich pacjentów i personelu zainwestował w bramki do dezynfekcji Sangate. Co wpłynęło na tę decyzję? 

BRAMKI DO DEZYNFEKCJI SANGATE. 

Bramki do dezynfekcji Sangate — właśnie je wybrała placówka w Cieszynie. Dlaczego? Bramki znakomicie uzupełniają Zintegrowany System Zapobiegania Covid 19. Żadne inne narzędzie przeznaczone do dezynfekcji, dostępne na rynku, nie jest tak skuteczne, jak bramki. Usuwają one nie tylko koronawirusa z ubrań i obuwia, ale także inne wirusy, bakterie, grzyby. 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, zastanawiając się nad zakupem bramek do dezynfekcji? 

  • Oryginalna, skuteczna formuła płynu-mgiełki. 
  • Niezwykła wydajność. Zamontowany płyn wystarcza na około 1500 użyć! 
  • Zaskakująco niskie koszta, przypadające na jedną dezynfekcję 
  • Niezachwiana renoma. Bramki do dezynfekcji zyskują na coraz większej popularności. Spotkać je możesz nie tylko w szpitalach, ale również w domach seniora, lotniskach, stacjach metra, centrach handlowych, biurowcach czy uniwersytetach.
Przewiń do góry