Producent Pieczarek

PRODUCENT PIECZAREK OKECHAMP. PRZEPIS NA TO, JAK FUNKCJONOWAĆ W CZASIE PANDEMII. 

Producent pysznych, wysokojakościowych pieczarek bądź warzyw przetworzonych, a także produktów Ole! w czasie pandemii znalazł sposób na to, jak funkcjonować sprawnie, skutecznie, a zarazem bezpiecznie. Od kiedy najważniejsze stało się minimalizowanie ryzyka związanego z zarażeniem Covid 19, firma Okechamp postawiła na pewne, preferowane przez specjalistów rozwiązanie — śluzy dezynfekcyjne. 

Okechamp to bez dwóch zdań firma z tradycją. Na rynku działa od 1992 roku. Od tego czasu producent sumiennie budował silną pozycję na rynku. Obecnie może poszczycić się tytułem polskiego lidera w przetwórstwie i produkcji pieczarek. 

W trosce o pracowników, klientów, w placówkach Okechamp zamieszczono niezawodne śluzy dezynfekcyjne

ŚLUZY DEZYNFEKCYJNE SANGATE. DLACZEGO WARTO? 

Producent pieczarek Okechamp wybrał śluzy dezynfekcyjne z kilku prostych przyczyn. Przede wszystkim, nie ma na rynku drugiego tak porządnego, zapewniającego maksimum bezpieczeństwa narzędzia. Dezynfekcja w bramce odbywa się niezwykle szybko. Eliminuje wirusy, bakterie, grzyby z zarówno odzieży, jak i obuwia. Płyn dezynfekcyjny, zamontowany w śluzie, posiada innowacyjną, efektywną formułę i wystarcza ma około 1500 użyć. 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? 

  • Koszt jednej dezynfekcji w śluzie jest naprawdę niski.
  • Zostały one zastosowane w licznych szpitalach, urzędach, domach seniora, szkołach, lotniskach…
  • Śluzy posiadają wysoką przepustowość
Przewiń do góry